Witaj na stronie kariera w #TeamKrypton!

Szanując Twój czas, zebraliśmy w jednym miejscu informacje dotyczące aktualnych ofert pracy i naszej kultury. Wszystko po to, żeby ułatwić Ci proces rekrutacji. 

 


 

OFERTY PRACY

W tej chwili prowadzimy rekrutacje na poniższe stanowiska:

Żeby aplikować wyślij swoje CV na rekrutacja@krypton-polska.com, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

 


 

KRYPTONOWA KULTURA PRACY

Unikamy wprowadzania sztucznych korporacyjnych zasad oraz spotkań, które mogłyby być e-mailem.  Dlaczego? Bo szanujemy nasz czas i siebie nawzajem.  

Jesteśmy zgranym zespołem i dbamy o siebie nawzajem. Tworzymy atmosferę wsparcia i zrozumienia, niezależnie od dnia czy wyzwania, z którym się zmierzamy. 

W pracy jesteśmy sobą i czujemy się tu komfortowo, co wspiera naszą produktywność i rozwój i sprawia, że dobrze się przy tym bawimy. 

Lubimy solidną dozę poczucia humoru i nerdowe dyskusje o historii kryptografii i słynnych szpiegach/cesarstwie rzymskim  

Działamy etycznie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.  

Mamy innowacyjne podejście i wierzymy, że nie ma czegoś takiego jak zły pomysł. 

Aha, na koniec jeszcze jedno! Nowozatrudniona osoba przynosi pierwszego dnia słodkości dla wszystkich. (To oczywiście żart… a może nie? Zaaplikuj do nas i przekonaj się sam).

 


 

 #TEAMKRYPTON WŁASNYMI SŁOWAMI O NASZEJ ORGANIZACJI:

 • “Pracodawca, który jest otwarty na twoje pomysły i pozwala ci się rozwijać.”
 • “Firma przyjazna ludziom”
 • “Bardzo lubię pracować w Kryptonie, ponieważ nie czuję jakbym pracowała :) Oczywiście pracujemy wspólnie nad projektami i bardzo często mamy do pokonania trudne techniczne problemy, ale atmosfera w firmie jest tym co sprawiło, że chciałabym zostać na dłużej"
 • “Krypton to nieduża firma zajmująca się specjalistycznym sprzętem, robiąca ciekawe i potrzebne projekty (w tym również wojskowe), zatrudniająca wielu megamądrych ludzi - dosyć rzadki miks.”
   

 

Q&A

Jak wygląda proces rekrutacji w Krypton?
Staramy się, aby proces rekrutacyjny był efektywnym i pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych stron.  Nasza rekrutacja odbywa się w kilku krótkich krokach i zazwyczaj nie trwa dłużej niż 4-6 tygodni. Dużo zależy od Twojej responsywności i gotowości, aby dołączyć do #TeamKrypton.

Krok 1. Wysyłasz do nas swoje zgłoszenie.

Krok 2. Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo i umawiamy na rozmowę wstępną.

Krok 3. W czasie ok. 30-60 minutowej zdalnej rozmowy wstępnej poznajemy się wzajemnie, możemy Cię poprosić o wykonanie krótkiego zadania domowego.

Krok 4. Przedstawiamy Twoją kandydaturę specjalistom z zespołu, do którego chcielibyśmy Cię zatrudnić.

Krok 5. Pomyślny kandydat otrzymuje od nas ofertę.

Krok 6. Podpisanie oferty kończy proces rekrutacji i rozpoczyna się proces onboardingu!

 

Jakie benefity otrzymam, jeżeli dołączę do #ZespółKrypton ?

 • Wiemy jak ważne jest poczucie finansowego bezpieczeństwa, dlatego jako etyczny pracodawca, oferujemy stabilne wynagrodzenie i umowę o pracę. Jesteśmy elastyczni i wychodzimy również naprzeciw osobom preferującym inne formy zatrudnienia. Ty decydujesz, co jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.
 • Możesz liczyć na wspierająca i pozytywną atmosferę, z której jesteśmy w Krypton dumni!
 • Prywatna opieka zdrowotna, bo nie ma nic cenniejszego niż zdrowie!
 • Zajęcia jogi w biurze, dla relaksu i zachowania higieny pracy.
 • Udział w szkoleniach i projektach rozwojowych, bo chcemy być najlepszą wersją nas samych! Nasz cel to nie tylko zatrzymanie talentów, ale również ich rozwój na dalszym etapie kariery.
 • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas.
 • Zgrany zespół, w którym poczujesz się zawsze mile widziany.
 • Darmowy dostęp hali sportowej znajdującej się nieopodal naszego biura. Mamy do dyspozycji boisko do siatkówki, kostkówki czy piłki halowej oraz kort do squasha. Dodatkowo, po uprzedniej rezerwacji, możesz skorzystać z bieżni, rowerków i innych urządzeń.
  PS. W siatkę gramy w poniedziałki wieczorem :)

 

Ile osób liczy #Zespół Krypton?
#TeamKrypton to 50 fantastycznych i utalentowanych osób! Jesteśmy niewielkim, ale ambitnym zespołem. Osoba z najkrótszym stażem pracuje u nas od miesiąca, ale znaczna większość naszego zespołu pracuje tutaj 3 i więcej lat. 

Praca w Krypton potrafi wciągnąć jak dobry serial telewizyjny - jesteś ciekawa/ciekawy co będzie dalej i chcesz zobaczyć kolejny odcinek. Dlatego mamy w #TeamKrypton również pracowników, którzy są z nami od samego początku powstania Krypton!